Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Skutečná soutěž o skvělé ceny


...bude nová SMSková soutěž, kterou připravuje www.polepyaut.wbs.cz . Tato soutěž je prakticky připravena ke spuštění. Čekáme pouze na vás. Abychom mohli začít, potřebujeme mít jistotu....jistotu účasti co nejvíce lidí, protože čím více se jich zúčastní, tím se ceny budou rychleji protáčet a vy budete mít více šancí na výhru.

Je potřeba podotknout, že v takové soutěži se dá vaše pořadí a šance na výhru značně ovlivnit. Po odeslání soutěžní SMS totiž dostanete obratem SMS odpovědní, ve které bude uvedeno pořadí vaší SMS a zda-li jste vyhráli, či nikoliv. Narozdíl od klasické loterie se tímto stává šance na výhru několikrát vyšší !!

V naší soutěži budete smět hrát o skvělé ceny v hodnotě několika miliónů korun. Jednotlivé ceny najdete v podsekcích sekce !!!SOUTĚŽ!!!

Nyní je potřeba udělat důležitý krok.

1. soutěž má své stránky na facebooku . Otevřete je a staňte se fanoušky - dejte stránce ''To se mi líbí''. To se nachází pod úvodní fotografií. Odkaz na tyto stránky je ZDE.

pokud nemáte facebook, postupujte následovně:

2. nahoře v této sekci kliněte prosím na tlačítko ''Chci se zúčastnit''.

 

Po zahájení soutěže budou kódy, telefonní číslo a počty výherních sms zobrazeny.

 

Upozorňujeme, abyste nepodstupovali oba body zároveň!!! Hlasy z počítadla i z facebooku se sčítají. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit.

 

TOPlist